ERDIL INSAAT

Erdil

Lotus Karşıyaka

ÜSTÜN

Erdil İnşaat Akdeniz tarzı yaşama uygun, balkonlu, büyük mutfaklı ve ferahlık hissiyle dolu evleri ile bir villada bulabileceğiniz rahatlık ve huzur duygusunu, dünya standardlarında güvenlik ve konfor olanaklarıyla dokuz katlı bu modern yapıda bir araya getiriyor.

ESTETİK

Hep güncel kalacak ebedi bir estetik tarz göz zevkinize daima hitap edecek. Çünkü; Lotus Karşıyaka zamane klişeleri ve yapıldığı yılları hatırlatacak uygulamalardan uzak tasarlandı. Yıllar geçtikçe çevre binalar yaşlanırken Lotus Karşıyaka genç kalacak ve değerini koruyacak. Bu yüzden Lotus Karşıyaka'da ev sahibi olmak gelecek için en iyi yatırımınız olacak.

İŞLEVSEL

Yaşadığınız mekanların kullanım rahatlığı ve verimliliği için tasarlanan her bir metrekare evinizin işe yarayan ve kullanışlı bir alanı olacak.

GÜVENLİ

Erdil İnşaat 1950'lerden beri yapılarında günün yönetmeliklerinin çok ötesinde tasarım prensipleri uygulamıştır. Bu yüzden Erdil İnşaat'ın birçok binasındaki tasarım prensiplernin bugünkü yönetmeliklerde yeni yeni şart koşulduğunu görmekteyiz. Erdil İnşaat'ın güvenlikte tavizsiz duruşu piyasada haklı bir itibar kaynağı olmuştur. Deprem ve Yangın Güvenliği evinizin en önemli özelliğidir.

KONFORLU

Evinizin her yerinde rahatlığı hissedecek; yemek yaparken, uyurken, çalışırken, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikteyken zamanınızı en konforlu şekilde geçirebileceksiniz. Kışın sıcak, yazın serin evinizin dört mevsim keyfini süreceksiniz.

MUTLU

Ailenizle ve sevdiklerinizle en güzel anılarınızı biriktirebileceğiniz sevinç dolu bir yaşam Lotus Karşıyaka'da sizleri bekliyor. Yatırımınızın değeri günden güne artarken doğru karar vermenin mutluluğunu hissedeceksiniz.

HUZURLU

Sevdiklerinizin can güvenliği, nezih, sakin, sessiz bir ortam ve komşular huzurunuzun kaynağı olacak. Evinizde endişeden uzak ve iç rahatlığı içerisinde, günün streslerinden uzaklaşıp, kendinizi güvenli limanınızda hissedeceksiniz.

RAHAT

Balkonlarınız, banyonuz,yatak odanız, salonunuz ve evinizin tüm alanları rahatınız için geniş ve ferah. Salonunuz ve balkonunuz iç ve dış mekanı bütünleştirecek. Kalabalık misafirlerinizi bile ağırlamak kolay ve keyifli olacak.

AYRICALIKLI

Çarpıcı tasarım, tavizsiz kalite, yüksek güvenlik, geniş pencereler, açık mekanlar, bol günışığı ve insan odaklı anlayışla bir araya geliyor.  Lotus Karşıyaka'da kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

FAZLASI